W miesiącu grudniu w SOSW odbył się szkolny konkurs plastyczny ph.: „Święty Mikołaj-praca przestrzenna”. Głównym celem konkursu było: rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci
i młodzieży, popularyzacja ich twórczości, a także utrwalenie znajomości cech charakterystycznych dla postaci św. Mikołaja.
Komisja konkursowa w składzie p. T.Nietupska- przewodnicząca, p. Z. Szarkowska- Czeczko, spośród 20 przestrzennych prac plastycznych wyłoniła zwycięzców, oto oni:
I miejsce – Konrad Tomaszczyk, kl. I PdP – praca wyk. pod kierunkiem
p. D. Kozaczyńskiej
II miejsce – Konrad Jastrzębski, kl. III SPU - praca wyk. pod kierunkiem
p. B. Mozolewskiej
III miejsce – Dawid Filipczuk, kl. I PdP - praca wyk. pod kierunkiem
p. K.. Zalewskiej
Wyróżnienie – Norbert Kozioł, kl. V SPU - praca wyk. pod kierunkiem
p. P. Witulskiej
Uczestnicy w sposób pomysłowy i oryginalny przedstawili postać św. Mikołaja. Wszystkie przestrzenne prace plastyczne stworzyły przepiękną wystawę. Wręczenie nagród nastąpiło podczas apelu szkolnego, w trakcie którego zwycięzcy odebrali nagrody z rąk p. Dyrektor E.Szomko, ponadto każdy z uczestników otrzymał drobny upominek. Z całą pewnością konkurs przyczynił się do budowania świątecznej atmosfery w szkole.
Serdecznie gratulujemy!
Organizatorzy konkursu:, p. P.Witulska, p. Z.Szarkowska Czeczko, p.M.Januszkiewicz