Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
          • Relacja z wycieczki do Parku Rozrywki FastPark w Białymstoku mstoku

            W dniu 22.06.2026 wychowankowie internatu SOSW w Sokółce wybrali się na wyjątkową wycieczkę integracyjną do Parku Rozrywki FastPark w Białymstoku. Głównym celem wycieczki było propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, integracja wychowanków oraz wspaniała zabawa. Po krótkim instruktażu bezpieczeństwa uczestnicy ruszyli do korzystania z licznych atrakcji. Dużo emocji dostarczyła wychowankom strefa rekreacyjna. Dzieci bawiły się na ogromnych dmuchanych zjeżdżalniach, trampolinach, labiryntach. Największą popularnością cieszyła się strefa wodnej rekreacji. Uczestnicy bawili się w wodzie korzystając ze znajdujących się tam dmuchanych atrakcji. Równie dużo emocji dostarczyła strefa parku linowego. Wychowankowie pokonywali wiszące mostki i ruchome kładki sprawdzając swoją zwinność i odwagę. Tor przeszkód również nie sprawił uczestnikom zbytniej trudności, dzieci z 

          • Wycieczka edukacyjno-zawodoznawcza

            Uczniowie klas 4, 5, 6, 7 i 8 szkoły podstawowej pod opieką wychowawczyni pani Urszuli Drewniak oraz pani Katarzyny Zalewskiej i pani Lili Zajkowskiej w dniu 18 czerwca 2026 r. realizowali wycieczkę o charakterze edukacyjno-zawodoznawczym.

            Realizacja założeń z zakresu doradztwa zawodowego, przybliżenie uczniom specyfiki pracy w różnych branżach, rozbudzanie zainteresowań naukowo-technicznych oraz rozwijanie kompetencji społecznych i samodzielności życiowej.

          • Wycieczka do Warszawy

            W dniu 17 czerwca 2026 roku uczniowie klas 1–2 Br oraz 6–8 Spu wraz z wychowawczyniami, panią Lilą Zajkowską i panią Ewą Wińską, uczestniczyli w wycieczce do Warszawskiego ZOO. Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy przyrodniczej, poznanie różnorodnych gatunków zwierząt oraz aktywne spędzenie czasu poza szkołą.

          • Wycieczka edukacyjno-terapeutyczna do Warszawy

            Uczniowie klas 123 i 123 A PDP, pod opieką pani Doroty Kozaczyńskiej i pani Katarzyny Zalewskiej, w dniu 16 czerwca odwiedzili stolicę Polski.

            Pierwszym etapem wycieczki było zwiedzanie historycznego centrum stolicy. Trasa obejmowała Plac Zamkowy z Kolumną Zygmunta, Rynek Starego Miasta, oglądanie bryły Zamku Królewskiego oraz pomniki rozmieszczone wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia. Ważnym punktem programu była również obserwacja zmiany warty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza.

          • Wystawa malarstwa

            Podczas wizyty w bibliotece uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Doroty Kozaczyńskiej, pani Katarzyny Zalewskiej i pani Małgorzaty Zaczyk mieli okazję obejrzeć ekspozycję malarstwa olejnego autorstwa pana Jana Łacińskiego, dawnego dyrektora SOSW w Sokółce. Prezentowane obrazy były inspirowane pięknem dzikiej natury, krajobrazami Mazur i Podlasia oraz wspomnieniami z młodości artysty. Młodzież podziwiała pełne światła i barw monumentalne pejzaże, błękitne noce oraz tajemnicze leśne zakątki. Prace zachwyciły uczniów klasycznym warsztatem, głębią faktury oraz mistrzowskim operowaniem światłocieniem.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • {#1508} 4
    • Logowanie

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Sobota 27.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Herb Polski